9. Listopad, 2012

Výstava dřevěných hraček v plném proudu

Od 21. října probíhá v našem muzeu velmi zajímavá prodejní výstava jediného českého výrobce dřevěných hraček firmy DETOA Albrechtice, a.s., nazvaná „Pojďme si hrát“. Akce zaměřená především pro naše nejmenší však, jak je patrno z velké návštěvnosti, oslovuje i generace starších.

Do dnešního dne výstavu navštívilo kolem 1000 osob. Velmi se nám osvědčila spolupráce se zdejší Střední školou, jejíž studenti a studentky docházejí každý den, v danou domluvenou hodinu, a jejich snahou je pomoci dětem při  „tvoření“ vlastní hračky v rámci kreativní dílničky. Do vyhlášené „soutěže o nejlepší hračku“ se již zapojila řada z nich a je až s podivem, jaké nápady a „dílka“ tu pod rukama šikovných školáků vznikají.

Do 25. listopadu máte možnost výstavu navštívit, přijít si sami pohrát a případně nakoupit vhodný vánoční dárek pro Vaše děti z bohaté nabídky dřevěných hraček.

více fotografií

Otevřeno

Městské muzeum a galerie je nařízením vlády ČR a ministerstva zdravotnictví od 12. října až do odvolání pro veřejnost uzavřeno.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat