9. Listopad, 2012

Výstava dřevěných hraček v plném proudu

Od 21. října probíhá v našem muzeu velmi zajímavá prodejní výstava jediného českého výrobce dřevěných hraček firmy DETOA Albrechtice, a.s., nazvaná „Pojďme si hrát“. Akce zaměřená především pro naše nejmenší však, jak je patrno z velké návštěvnosti, oslovuje i generace starších.

Do dnešního dne výstavu navštívilo kolem 1000 osob. Velmi se nám osvědčila spolupráce se zdejší Střední školou, jejíž studenti a studentky docházejí každý den, v danou domluvenou hodinu, a jejich snahou je pomoci dětem při  „tvoření“ vlastní hračky v rámci kreativní dílničky. Do vyhlášené „soutěže o nejlepší hračku“ se již zapojila řada z nich a je až s podivem, jaké nápady a „dílka“ tu pod rukama šikovných školáků vznikají.

Do 25. listopadu máte možnost výstavu navštívit, přijít si sami pohrát a případně nakoupit vhodný vánoční dárek pro Vaše děti z bohaté nabídky dřevěných hraček.

více fotografií

Zavřeno

Z důvodu nařízení vlády ČR a ministra zdravotnictví je muzeum do odvolání pro veřejnost uzavřeno.
V případě potřeby nás kontaktujte e-mailem či telefonicky.