levy_banner

9. Listopad, 2012

Výstava dřevěných hraček v plném proudu

Od 21. října probíhá v našem muzeu velmi zajímavá prodejní výstava jediného českého výrobce dřevěných hraček firmy DETOA Albrechtice, a.s., nazvaná „Pojďme si hrát“. Akce zaměřená především pro naše nejmenší však, jak je patrno z velké návštěvnosti, oslovuje i generace starších.

Do dnešního dne výstavu navštívilo kolem 1000 osob. Velmi se nám osvědčila spolupráce se zdejší Střední školou, jejíž studenti a studentky docházejí každý den, v danou domluvenou hodinu, a jejich snahou je pomoci dětem při  „tvoření“ vlastní hračky v rámci kreativní dílničky. Do vyhlášené „soutěže o nejlepší hračku“ se již zapojila řada z nich a je až s podivem, jaké nápady a „dílka“ tu pod rukama šikovných školáků vznikají.

Do 25. listopadu máte možnost výstavu navštívit, přijít si sami pohrát a případně nakoupit vhodný vánoční dárek pro Vaše děti z bohaté nabídky dřevěných hraček.

více fotografií

Zobrazit archiv

Otevřeno

Od pondělí 11. května je muzeum znovu otevřeno, ale v omezeném režimu s přísnými bezpečnostními opatřeními – to znamená vstup pouze s rouškami, dále po očištění dezinfekčním prostředkem a s dodržováním dostatečných alespoň dvoumetrových odstupů.
úterý - pátek 8 - 16 hodin
sobota - neděle 9 - 16 hodin

Vstupné

Vstupné muzeum, včetně galerie a probíhající výstavy:
Rodinné vstupné 90,- Kč
Dospělí 45,- Kč
Důchodci,studenti a děti nad 6 let 35,- Kč
Jednotlivé okruhy muzea:
Dospělí 35,- Kč
Důchodci,studenti a děti nad 6 let 25,- Kč
Krátkodobá výstava:
Dospělí 25,- Kč
Důchodci,studenti a děti nad 6 let 20,- Kč

Kontakt

Husovo náměstí 43/44
Lomnice nad Popelkou
512 51
IČO: 00371297
(zobrazit na mapě)

tel.: +420481671872
muzeum.lomnice@seznam.cz