levy_banner

12. Květen, 2013

Připravujeme!!

Pořádání přednášek různého zaměření, ať už s historickým, cestovatelským či přírodovědným podtextem, se již stalo téměř zvykem a tradicí, a to jak v jarních, tak i podzimních cyklech. Již nyní se můžete těšit na ty druhé jmenované, při setkání s panem profesorem Robertem Kvačkem, který  k nám zavítá ve středu 11. září v 17 hodin a v jeho podání si vyslechneme přednášku nazvanou „Ozvěny 1. světové války“.

Další neméně zajímavou akcí bude i návštěva pana Stanislava Motla, významného českého novináře, spisovatele a reportéra, který přislíbil i přes nedostatek svého volného času na měsíc září či říjen přednášku s promítáním DVD na téma, které je zatím v jednání, ale o němž Vás budeme již brzy informovat.

Na podzimní měsíce je domluvená další akce, a to „Povídání o hradu Valdštejn“. Přednášejícím bude člověk na slovo vzatý, bývalý kastelán hradu p. Ladislav Koucký. O jejím přesném termínu Vás budeme také včas informovat.

Ve čtvrtek 7. listopadu od 17 hodin zavítá do našeho muzea PhDr. Eva Ulrychová z Jičína a povídat si budeme o tom „Jak a čím se lidé živili v pravěku a středověku“.

Již nyní se těšíme společně s Vámi na všechny pozvané hosty a na jejich působivá vyprávění k daným přednáškovým okruhům.

Zobrazit archiv

Zavřeno

Z důvodu nařízení vlády ČR a ministra zdravotnictví je muzeum do odvolání pro veřejnost uzavřeno.
V případě potřeby nás kontaktujte e-mailem či telefonicky.

Vstupné

Vstupné muzeum, včetně galerie a probíhající výstavy:
Rodinné vstupné 90,- Kč
Dospělí 45,- Kč
Důchodci,studenti a děti nad 6 let 35,- Kč
Jednotlivé okruhy muzea:
Dospělí 35,- Kč
Důchodci,studenti a děti nad 6 let 25,- Kč
Krátkodobá výstava:
Dospělí 25,- Kč
Důchodci,studenti a děti nad 6 let 20,- Kč

Kontakt

Husovo náměstí 43/44
Lomnice nad Popelkou
512 51
IČO: 00371297
(zobrazit na mapě)

tel.: +420481671872
muzeum.lomnice@seznam.cz