13. Květen, 2014

KONCERT JV COLLEGIUM

V neděli 18. května se od 17 hodin uskuteční v naší instituci koncert souboru JV Collegium konaný u příležitosti Mezinárodního dne muzeí.

V rámci programu zazní skladby od A. Vivaldiho, W. A. Mozarta, L. van Beethovena, F. Poulence, G. Gunsenheimera, Bernarda Andrese a dalších autorů.  K fotografii (zleva doprava):  Jana Kracík-Vávrová (fagot, zobcové flétny), Monika Chmelařová (host – klavír) Jarmila Vávrová (fagot, zobcové flétny) a Jan Vávra (klarinet, saxofon).  Jako další host vystoupí Darina Stránská (flétny). Moderátorem večera bude Mgr. Jaroslav Vávra. Vstupné 40,- Kč.

Otevřeno

Od pondělí 11. května je muzeum znovu otevřeno, ale v omezeném režimu s přísnými bezpečnostními opatřeními – to znamená vstup pouze s rouškami, dále po očištění dezinfekčním prostředkem a s dodržováním dostatečných alespoň dvoumetrových odstupů.
úterý - pátek 8 - 16 hodin
sobota - neděle 9 - 16 hodin