13. Listopad, 2014

Podzimní přednášky na biblické téma

PhDr. Eva UlrychováSérii podzimních muzejních přednášek v letošním roce uzavře paní PhDr. Eva Ulrychová z Jičína, a to konkrétně na téma týkající se původu a vzniku bible. První se uskuteční ve čtvrtek 20. listopadu od 17 hodin pod názvem „Zachovalé prameny a archeologické nálezy“ doplněná o promítání digitálních snímků, druhá o týden později, tzn. ve čtvrtek 27. listopadu, taktéž od 17 hodin „Starý a Nový zákon – Jednotlivé knihy Bible, biblická archeologie“.
Věříme, že obě vybraná témata posluchače zaujmou a budou vhodným doplňkem blížícího se Adventu a vánočních svátků. Srdečně zvou organizátoři přednášek. Vstupné je tradičně dobrovolné.

Otevřeno

Městské muzeum a galerie je nařízením vlády ČR a ministerstva zdravotnictví od 12. října až do odvolání pro veřejnost uzavřeno.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat