13. Listopad, 2014

Podzimní přednášky na biblické téma

PhDr. Eva UlrychováSérii podzimních muzejních přednášek v letošním roce uzavře paní PhDr. Eva Ulrychová z Jičína, a to konkrétně na téma týkající se původu a vzniku bible. První se uskuteční ve čtvrtek 20. listopadu od 17 hodin pod názvem „Zachovalé prameny a archeologické nálezy“ doplněná o promítání digitálních snímků, druhá o týden později, tzn. ve čtvrtek 27. listopadu, taktéž od 17 hodin „Starý a Nový zákon – Jednotlivé knihy Bible, biblická archeologie“.
Věříme, že obě vybraná témata posluchače zaujmou a budou vhodným doplňkem blížícího se Adventu a vánočních svátků. Srdečně zvou organizátoři přednášek. Vstupné je tradičně dobrovolné.

Otevřeno

Od pondělí 11. května je muzeum znovu otevřeno, ale v omezeném režimu s přísnými bezpečnostními opatřeními – to znamená vstup pouze s rouškami, dále po očištění dezinfekčním prostředkem a s dodržováním dostatečných alespoň dvoumetrových odstupů.
úterý - pátek 8 - 16 hodin
sobota - neděle 9 - 16 hodin