29. Duben, 2015

Profesor Robert Kvaček opět v muzeu

Prof. Robert KvačekK blížícímu se 70. výročí konce největšího válečného konfliktu v dějinách lidstva pořádá městské muzeum v úterý 12. května od 17 hodin přednášku Prof. Roberta Kvačka nazvanou „Silná trojka na konci 2. světové války“. Pan profesor, který v minulosti již několikrát v lomnickém muzeu přednášel, je jedním z největších znalců této problematiky u nás, což dokazuje celá řada jeho úspěšných knižních titulů. Autor se dotkne především vojenské, politické a ekonomické situace zúčastněných stran v období poslední fáze války, jejího výsledku a dopadů na svět, které doznívají až do současné doby. Touto akcí se tak důstojně připojíme k uctění památky všech válečných obětí z let 1939 – 1945. Vstupné dobrovolné.

Otevřeno

Městské muzeum a galerie je nařízením vlády ČR a ministerstva zdravotnictví od 12. října až do odvolání pro veřejnost uzavřeno.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat