13. Říjen, 2015

Přednášky PhDr. Evy Ulrychové

skenovat0011V úterý 20. října se od 17 hodin koná přednáška na téma „Experimentální archeologie“. Paní doktorka Eva Ulrychová z Jičína pohovoří například o problematice ověřování funkce nástrojů, stavby domů, tavby kovů, tkaní látek, cestování v pravěku a dalších zajímavostech.

V úterý 3. listopadu se od 17 hodin koná v pořadí druhá přednáška paní doktorky Ulrychové, tentokrát na téma „Příběhy archeologických nálezů“. Vstupné je na obě akce dobrovolné. Srdečně zveme.

Otevřeno

Městské muzeum a galerie je nařízením vlády ČR a ministerstva zdravotnictví od 12. října až do odvolání pro veřejnost uzavřeno.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat