4. Říjen, 2017

Přednáška – Já, voják v Afghánistánu

Obal knihy kpt. P. StehlíkaPřednáška s promítáním válečného veterána z Afghánistánu, vojenského historika z Vojenského historického ústavu Prahu kapitána Pavla Stehlíka, autora bestseleru Do temnoty – Zpověď českého vojáka v Afghánistánu a knihy Já, voják v Afghánistánu – Vzpomínky českých veteránů. Akce se koná ve čtvrtek 12. října od 17 hodin.

Pavel Stehlík povypráví o misi v Afghánistánu, válce a válečných veteránech a návštěvníkům zprostředkuje obraz „neobyčejně obyčejných“ životů vojenských profesionálů na zahraničních misích se všemi radostmi, strastmi i niterními pocity.

Vstupné je dobrovolné.

Otevřeno

Od pondělí 11. května je muzeum znovu otevřeno, ale v omezeném režimu s přísnými bezpečnostními opatřeními – to znamená vstup pouze s rouškami, dále po očištění dezinfekčním prostředkem a s dodržováním dostatečných alespoň dvoumetrových odstupů.
úterý - pátek 8 - 16 hodin
sobota - neděle 9 - 16 hodin