13. Duben, 2018

„S vočma naverchu“ – jarní koncert jičínského souboru Fidle

Členové jičínského souboru FIDLEStalo se již tradicí, že v měsíci květnu, v rámci Mezinárodního dne muzeí, se prostory vstupní hale muzea rozezní v tónech a podání jičínského souboru Fidle. Letos vystoupí s pořadem nazvaným „S vočma naverchu“, složeném z písní převážně ze sbírek Jos. Em. Jankovce: Podkrkonošské  písně a Karla Plicky: Veselá kopa a doplněným o texty  z knihy Krakonošův rok A. Kutinové a M. Kubátové. Opět se můžeme těšit na Radka Štaffa, Věru Moravcovou, Marii Chrástovou, Ivanu Čapkovou, Veroniku Jungovou, Tomáše KOzla, Ludmilu Rejlkovou, Zdeňka Vágnera a uměleckou vedoucí Lenku Krausovou. Texty přednese Václav Myslivec.

Akce se uskuteční ve středu 16. května od 19 hodin. Vstupné je dobrovolné.

Otevřeno

Během letních prázdnin je muzeum otevřeno po očištění rukou dezinfekčním prostředkem.
Každý den kromě pondělí od 9 do 16 hodin.