levy_banner

23. Říjen, 2018

Natáčení čtyřdílné dokumentární série

Jména jako Garbo, Fuchs, Gold, Penkovsky, která vám patrně nic neříkají, ale při tom pod rouškou utajení měnili kurz historie světa. Jedná se o nejslavnější špióny druhé světové a studené války. Tito lidé byli zataženi do největších vojenských operací dvacátého století jako bylo vylodění v Normandii, Kubánská krize, vývoj atomové bomby (projekt Manhattan). Rekonstruované části těchto příběhů pro čtyřdílnou dokumentární  sérii Spies of War, se budou natáčet u nás v Lomnici nad Popelkou . Projekt vzniká v Česko-Francouzské koprodukci a natáčení proběhne v prostorách našeho muzea, továrny Mastných a dalších zajímavých městských a soukromých budovách na přelomu října a listopadu. Podle režiséra Marka Bureše se pro natáčení v Lomnici organizátoři rozhodli především díky unikátním dobovým interiérům a velké vstřícnosti místních lidí.
Štáb bude také pro natáčení potřebovat poměrně velké množství komparzistů ve věku starším 25 let. Případní zájemci o natáčení mohou zaslat své fotografie na emailovou adresu produkce@eniac.cz, případně se obrátit na naše muzeum, a to na e-mail muzeum.lomnice@seznam.cz, nebo na telefonních číslech 481 671 872, 607 724 977.

Zobrazit archiv

Zavřeno

Městské muzeum a galerie je nařízením vlády ČR a ministerstva zdravotnictví od 18. prosince opět uzavřeno, a to až do odvolání. Děkujeme za pochopení

Vstupné

Vstupné muzeum, včetně galerie a probíhající výstavy:
Rodinné vstupné 90,- Kč
Dospělí 45,- Kč
Důchodci,studenti a děti nad 6 let 35,- Kč
Jednotlivé okruhy muzea:
Dospělí 35,- Kč
Důchodci,studenti a děti nad 6 let 25,- Kč
Krátkodobá výstava:
Dospělí 25,- Kč
Důchodci,studenti a děti nad 6 let 20,- Kč

Kontakt

Husovo náměstí 43/44
Lomnice nad Popelkou
512 51
IČO: 00371297
(zobrazit na mapě)

tel.: +420481671872
muzeum.lomnice@seznam.cz

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat