24. Duben, 2019

Flora a fauna Chorvatska očima přírodovědkyně aneb co uvidíte na dovolené

Ilustrační fotoPřednáška s promítáním Mgr. Petry Zíkové, zástupkyně ředitele Regionálního muzea a galerie v Jičíně se koná v úterý 14. května do 17 hodin.

Čechům dobře známa středomořská oblast Chorvatska skrývá mnohé  zajímavosti ze živočišné i rostlinné říše. Paní magistra ve své přednášce představí běžné i méně časté zástupce mořské a suchozemské fauny a flory, přiblíží jejich biologii i poradí, jak a kde je nejsnáze pozorovat. Dále se zmíní o tom, co spatříte při šnorchlování, která  ještěrka bydlí s vámi v penzionu, či z které plané rostliny si můžete připravit salát?

Vstupné dobrovolné.

Otevřeno

Městské muzeum a galerie je nařízením vlády ČR ze dne 29. dubna 2021 od 3. května opět otevřeno dle striktních hygienických pravidel.

Otevírací doba:
pondělí - zavřeno
úterý - pátek - 8 - 16 hodin
sobota - neděle - 9 - 16 hodin

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat