5. Květen, 2020

UPOZORNĚNÍ

Pracovníci lomnického muzea upozorňují, že od pondělí 11. května je muzeum opět otevřeno, ale v omezeném režimu s přísnými bezpečnostními opatřeními – to znamená vstup pouze s rouškami, dále po očištění dezinfekčním prostředkem a s dodržováním dostatečných alespoň dvoumetrových odstupů. Je pro Vás připravena tematická výstava “Josef Jan Fučík – historik, kartograf, pedagog Lomnicka”, kterou si můžete prohlédnout až do 21. června. V prodeji je také nová kniha mapující život a dílo tohoto našeho významného rodáka a čestného občana města Lomnice nad Popelkou. O dalších změnách provozu městského muzea a připravovaných akcích Vás budeme včas informovat.

Otevřeno

Během letních prázdnin je muzeum otevřeno po očištění rukou dezinfekčním prostředkem.
Každý den kromě pondělí od 9 do 16 hodin.