14. Červen, 2020

Derniéra výstavy spojená se křtem nové knihy

Foto z výstavyDerniéra výstavy nazvané „Josef Jan Fučík (1859 – 1930) – historik, kartograf, pedagog“, se uskuteční v neděli 21. června od 14 hodin. V rámci ní proběhne i slavnostní křest nového knižního titulu autora Mgr. Jana Drahoňovského věnovaného této významné osobnosti Lomnicka. Úvodní slovo pronese Doc. PhDr. Vladimír Koblížek, Ph.D., v kulturním programu se představí hudební skladatel a dirigent Jaroslav Krček s rodinou. Akce proběhne pod záštitou starosty města Lomnice nad Popelkou Mgr. Josefa Šimka. Vstup je možný po dodržení aktuálních bezpečnostních a hygienických opatření.

Otevřeno

Městské muzeum a galerie je nařízením vlády ČR a ministerstva zdravotnictví od 12. října až do odvolání pro veřejnost uzavřeno.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat