levy_banner

14. Červen, 2020

Poděkování muzea

Pracovníci muzea by rádi poděkovali všem štědrým sponzorům, díky nimž a především jejich velkorysosti a pochopení významu tohoto počinu měla možnost spatřit světlo světa nová publikace o životě a díle výjimečného vlastivědného pracovníka Lomnicka Josefa Jana Fučíka (1859 – 1930).

Jedná se o okolní obce z bývalého Soudního a zastupitelského okresu lomnického. Speciální poděkování patří především Žernovu, ač nevelký, dokázal věnovat na tuto akci překvapivých 33. 333,- Kč. Dále následovala Nová Ves nad Popelkou se Syřenovem (po 10tis. Kč), Libuň (7tis. Kč), Košťálov (6tis. Kč), Tatobity, Libštát a Bradlecká Lhota (po 5tis. Kč), Stružinec (3tis. Kč). Velkým donátorem se stala také advokátní kancelář Šafra a partneři s.r.o. (20tis. Kč) Svým dílem přispěly i další subjekty Lomnické suchary – Ladislav Kodejška, TM Elitex s.r.o., Řemeslný pivovar, s.r.o., Doležal Motor s.r.o. a Cukrárna „U Marcely“ (všichni z Lomnice nad Popelkou).

Sluší se poděkovat i vydavateli, tiskárně Gentiana Jilemnice, především pak jejímu majiteli Ing. Leošovi Erbenovi, který se s trpělivostí a pečlivostí sobě vlastní zadanému projektu nadstandardně věnoval.

Této pomoci si vážíme o to více, že přišla pro nás všechny v nelehké době koronavirové krize. Vstřícnost, solidarita a podpora umožňující vydání zmíněné knihy týkající se regionální historie Lomnicka nás od uvedených subjektů velmi mile potěšila a je tak pro nás zavazující.

Mgr. Jan Drahoňovský

Zobrazit archiv

Zavřeno

Městské muzeum a galerie je nařízením vlády ČR a ministerstva zdravotnictví od 18. prosince opět uzavřeno, a to až do odvolání. Děkujeme za pochopení

Vstupné

Vstupné muzeum, včetně galerie a probíhající výstavy:
Rodinné vstupné 90,- Kč
Dospělí 45,- Kč
Důchodci,studenti a děti nad 6 let 35,- Kč
Jednotlivé okruhy muzea:
Dospělí 35,- Kč
Důchodci,studenti a děti nad 6 let 25,- Kč
Krátkodobá výstava:
Dospělí 25,- Kč
Důchodci,studenti a děti nad 6 let 20,- Kč

Kontakt

Husovo náměstí 43/44
Lomnice nad Popelkou
512 51
IČO: 00371297
(zobrazit na mapě)

tel.: +420481671872
muzeum.lomnice@seznam.cz

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat