9. Září, 2020

LEGENDA ZVANÁ TYRANNOSAURUS REX

Vl. Socha o největší lebky Tyrannosaura rexeV pořadí druhá přednáška Mgr. Vladimíra Sochy se koná ve středu 23. září od 17 hodin tentokrát zaměřená na téma „Legenda zvaná Tyranosaurus Rex“. V. Socha se nám představil v lomnickém muzeu již v loňské přednáškové sezoně, kdy pohovořil s velkým úspěchem o „Největších zabijácích v pravěkých dějinách planety – obřích dravích dinosaurech“.

Jde o známého českého publicistu, autora populárně naučné literatury, překladatele a zejména pak aktivního popularizátora vědního oboru paleontologie i přírodních věd obecně.

Srdečně zveme všechny zájemce o tuto problematiku. Vstupné je dobrovolné.

Otevřeno

Městské muzeum a galerie je nařízením vlády ČR a ministerstva zdravotnictví od 12. října až do odvolání pro veřejnost uzavřeno.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat